ÜRETİM VE MONTAJ ATÖLYESİ

Hidros Company2

Hydropack, Hidros Grup’a bağlı hidrolik mini güç üniteleri, çeşitli hidrolik blok ve komponentler üreten, Türkiye merkezli olarak Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde faaliyet gösteren hidrolik sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Hydropack olarak damperler, yükleme/boşaltma rampaları, araç kaldırma platformları, istif makineleri, engelli liftleri gibi çeşitli uygulamalar için çözümler sunmaktayız. Devam eden Ar-Ge çalışmaları ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda en kaliteli ürünleri, en iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunmak için çaba göstermekteyiz.

Hidrolik mini güç ünitelerinin yanında NG6 pleytler, standart ve müşteri ihtiyacına göre özel tasarım hidrolik bloklar da üretmekteyiz.

Hydropack olarak aylık 2500-3000 adet hidrolik mini güç ünitesi üretimi yapmaktayız. Tamamen müşteri odaklılık ve en iyi hizmet anlayışıyla her bir güç ünitesi sevkiyattan önce tek tek test edilerek raporlanmaktadır. Firmamız Türkiye’de mini güç ünitesi sektöründe hizmet veren öncü firmalardan biri olup, bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

SHOPPING CART

close